Kaliteyi ucuza almak için...

Elektrikli Çay Kazanları

Pleytli Elektrikli Çay Kazanları Örnek Resimler

Pleytli Elektrikli Çay Kazanı: Statik Boyalı İki Demlikli Çay Kazanları Pleytli Elektrikli Çay Kazanı: İki Demlikli Bakır Çay Kazanları
İki Demlikli Pleytli Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Pleytli Elektrikli Çay Kazanı
Pleytli Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Pleytli Elektrikli Çay Kazanı: Statik Boyalı Tek Demlikli Çay Kazanları
Pleytli Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Tek Gözlü Pleytli Elektrikli Çay Seti
Pleytli Elektrikli Çay Kazanı: Statik Boyalı Üç Demlikli Çay Kazanları Pleytli Elektrikli Çay Kazanı: İki Demlikli Bakır Çay Kazanları Logo İşlemeli
Üç Demlikli Pleytli Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Bakır Pleytli Elektrikli Çay Kazanı

Pleytli Elektrikli Çay Kazanları Örnek Resimler

Büro Tipi Elektrikli Bakır Çay Kazanı Büro Tipi Statik Boyalı Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Elektrikli Bakır Çay Kazanı Büro Tipi Statik Boyalı Elektrikli Çay Seti
Kız Kulesi desenli Bakır Çay Kazanı: Büro Tipi elektrikli çay kazanı Baklava Desenli Logolu bakır çay kazanı: Büro Tipi elektrikli çay kazanı
Kız Kulesi desenli Bakır Çay Kazanı Etiler Marmaris logolu elektrikli bakır çay kazanı 

Elektrikli Çay Kazanları

 • En çok tercih edilen ili çeşit elektrikli çay kazanı modeli vardır. Yukarıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi bunlar Pleytli ve Büro Tipi adlarıyla anılır.
 • Yukarıda iki adet örnek görebileceğiniz Büro Tipi ürünlerimiz özellikle çok uygun çay kazanı fiyatları nedeniyle tercih edilmektedir. Bu ürünler hakkında detaylı bilgi ve daha fazla örnek resim için Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı sayfamıza bakabilirsiniz.
 • Pleytli Elektrikli Çay Makinesinin standart elektrikli çay ocaklarından tek farkı kahveci ocağı adını verdiğimiz ve kahve pişirme işleminin yapıldığı bölmede, mutfaklardan tanıdığımız ve pleyt adını verdiğimiz ocağın kullanılmasıdır.

Elektrikli Çay Kazanları Genel Özellikleri:

 • Çelik elektrikjli çay makinesi hariç bütün elektrikli çay kazanı modellerimizde şamandıra-flatör sistemi bulunur. Bu sistem sayesinde iç kazana su aktarma işlemi otomatik olarak yapılır.
 • Bütün elektrikli çay seti çeşitlerimizde termostat sistemi mevcuttur. Makineniz suyun kaynadığını bu sistem sayesinde algılar ve elektriği keserek hem enerjiden tasarruf eder hem de suyun buharlaşp kaybolmasını engeller.
 • Taş yünüyle izolasyon sağlananan çay ocağı kazanlarımız ısıyı kazan içinde tutarak ekstra enerji tasarrufu sağlar.
 • Elektrikli Çay semaveri ve elektrikli çay ocağı modellerimizin tamamı hijyenik ve kullanımı pratiktir.
 • Çay Ocağı Kazanlarımızda üst kapak çıkarılabilir. Bu özellik kolay ve pratik temizlik imkanı sunar.
 • Elektrikli çay ocakları dış kaplama malzemesine göre de üç ayrı çeşittir.
  1. Elektrikli Bakır Çay Kazanları: Dış kaplama kalay gerektirmeyen tavlanmış bakır malzemeden üretilir. Bakır yüzey üzerine istenilen desenler el işçiliği ile işlenir ve bunun için ekstra ücret alınmaz.
  2. Statik Boyalı Elektrikli Çay Ocağı Kazanları: Galvaniz üzerine elektrostatik boya kaplanarak imal edilir. Şık ve kullanışlı modellerimizdendir. Standart olarak toz ve kir göstermeyen gri kırçıllı renkte imal edilir. Pleytli dışında büro tipi modelleri de bulunur. Elektrikli çay kazanı fiyatları bakımından da en çok tercih edilen çay ocaklarından biridir.
  3. Elektrikli Paslanmaz Çay Kazanları: 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilir. Estetik bir görünümü vardır. desenli ve düz modelleri mevcuttur.

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

 • Şelale, meşale, remta elektrikli çay kazanı gibi onlarca farklı marka arasında kararsız kaldıysanız, kaliteli ve ucuz çay kazanı arıyorsanız doğru adrestesiniz.
 • Elektrikli çay kazanı fiyatı listelerimiz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve bütçelerini birlikte hesaba katarak hazırlanmaktadır.
 • Örneğin boyalı büro tipi elektrikli çay seti fiyatları 799 TL gibi çok ucuz rakamlardan başlamaktadır.
 • Çok çeşitli ürünler arasından seçim yapabilmek, en kaliteli ve en uygun fiyatlar arasından istediğiniz çay kazanına erişebilmek için http://www.caykazani.us/elektrikli-cay-kazanlari.html adresini de ziyaret etmenizi öneririz.
 • Elektrikli çay kazanları ve başka bir çok çay makinesi modelini bulabileceğiniz bu adreste, çay kazanı dışında bir çok çeşit endüstriyel mutfak ürünlerine de ulaşabilirsiniz.
 • Elektrikli çay kazanı kullanma talimatı, elektirkli çay kazanı teknik şartnamesi ve benzeri teknik konular da dahil olmak üzere her tür ihtiyacınız; çay kazanı hakkında sorularınız ve elektrikli çay kazanları fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.
 • Size uygun bir çözümümüz mutlaka vardır.
Tercih Edilen Ürünler
Kumda Kahve Makinası

Kumda Kahve Makinası

 • Müşterilerinize son yıllarda yeniden moda haline gelen geleneksel kumda kahve keyfini yaşatmanız için imal ettiğimiz paslanmaz veya bakır kahve makinalarımız kullanımı kolay ve estetik görünümlüdür.
 • Elektrikle çalışan kumda kahve makinasının yanı sıra közde kahve makinesi gibi farklı seçeneklerimiz de mevcuttur.

www.mslcaykazani.com