Kaliteyi ucuza almak için...

Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı

BÜRO TİPİ ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANI MODELLERİ
Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı: Bakır Kaplama - Etiler Marnmaris Logolu Büro Tipi Elektrikli Çay Seti
Bakır Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Çay Seti
Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı: Paslanmaz Krom Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı: Statik Boyalı iki Demlikli
Krom Büro Tipi Elektrikli Çay Ocağı Kazanı Statik Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı: Bakır Kaplama - Kartal desenli Büro Tipi Elektrikli Bakır Çay Kazanları
Bakır Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Bakır Çay Kazanları
Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı: Statik Boyalı Üç Demlikli Çay Kazanı Bakır Büro Tipi Elektrikli Çay Ocağı
Üç Gözlü Büro Tipi Elektrikli Çay Seti Bakır Büro Tipi Elektrikli Çay Ocağı

 • Yukarıda birkaç çeşit örnek modeliniz görebileceğiniz Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanlarımız, tam otomatik çay ocağı kazanlarında bulunan bütün teknik özelliklere sahiptir. Farkı arıtma cihazı ve kahveci ocağı bulunmamasıdır.
 • A enerjili ve tam otomatik olma özelliğine sahip Büro Tipi Elektrikli Çay Makinesinin en önemli özelliği ise çok özel çay kazanı fiyatına sahip olmasıdır.
 • Ofis/büro, büfe tarzı dar mekanlar ve çay tüketimi çok yoğun olmayan iş yerleri için ideal bir tasarım olan büro tipi ürünlerimiz 799 TL’ye kadar varan imdirimli elektrikli çay kazanı fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Elektrikli Çay Kazanları Genel Özellikleri:

 • Çelik elektrikjli çay kazanları hariç bütün elektrikli çay kazanı modellerimizde şamandıra-flatör sistemi bulunur. Bu sistem sayesinde iç kazana su aktarma işlemi otomatik olarak yapılır.
 • Bütün elektrikli çay seti çeşitlerimizde termostat sistemi mevcuttur. Makineniz suyun kaynadığını bu sistem sayesinde algılar ve elektriği keserek hem enerjiden tasarruf eder hem de suyun buharlaşp kaybolmasını engeller.
 • Taş yünüyle izolasyon sağlananan çay ocağı kazanlarımız ısıyı kazan içinde tutarak ekstra enerji tasarrufu sağlar.
 • Elektrikli Çay semaveri ve elektrikli çay ocağı modellerimizin tamamı hijyenik ve kullanımı pratiktir.
 • Ürünlerimizde üstkapak tak-çıkar özelliklidir. Bu satede çok kolay ve pratik temizlik yapabilirsiniz.
 • Elektrikli çay ocakları dış kaplama malzemesine göre de üç ayrı çeşittir.
  1. Elektrikli Bakır Çay Kazanları: Dış kaplama kalay gerektirmeyen tavlanmış bakır malzemeden üretilir. Bakır yüzey üzerine istenilen desenler el işçiliği ile işlenir ve bunun için ekstra ücret alınmaz.
  2. Statik Elektrikli Çay Ocağı Kazanları: Galvaniz üzerine elektrostatik boya kaplanarak imal edilir. Şık ve kullanışlı modellerimizdendir. Elektrikli çay kazanı fiyatları bakımından da en çok tercih edilen çay ocaklarından birisidir.
  3. Elektrikli Paslanmaz Çay Kazanları: 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilir. Estetik bir görünümü vardır. desenli ve düz modelleri mevcuttur.
 • Şelale, meşale, remta elektrikli çay kazanı gibi onlarca farklı marka arasında kararsız kaldıysanız, kaliteli ve ucuz çay kazanı arıyorsanız doğru adrestesiniz.
 • Elektrikli çay kazanı fiyat listelerimiz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve bütçelerini birlikte hesaba katarak hazırlanmaktadır.
 • Elektrikli çay kazanı kullanma talimatı, elektirkli çay kazanı teknik şartnamesi ve diğer teknik sorunlarınız, her tür çay kazanı ihtiyacınız için ve elektrikli çay kazanları fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
 • Size uygun bir ürünümüz olduğundan eminiz.
Tercih Edilen Ürünler
Kumda Kahve Makinası

Kumda Kahve Makinası

 • Müşterilerinize son yıllarda yeniden moda haline gelen geleneksel kumda kahve keyfini yaşatmanız için imal ettiğimiz paslanmaz veya bakır kahve makinalarımız kullanımı kolay ve estetik görünümlüdür.
 • Elektrikle çalışan kumda kahve makinasının yanı sıra közde kahve makinesi gibi farklı seçeneklerimiz de mevcuttur.

www.mslcaykazani.com