Kaliteyi ucuza almak için...

Çay Ocağı Kazanları

BAKIR ÇAY KAZANLARI
Üçlü Bakır Çay Ocağı Kazanları Dört Demlikli Bakır Çay Ocakları
Üçlü Bakır Çay Ocağı Kazanları Dört Demlikli Bakır Çay Ocakları

STATİK ÇAY OCAĞI MODELLERİ
İkili Statik Çay Ocağı Kazanı Üçlü Statik Çay Ocağı
İkili Statik Çay Ocağı Kazanı Üçlü Statik Çay Ocağı

ELEKTRİKLİ ÇAY OCAĞI MODELLERİ
Büro Tipi Elektrikli Çay Ocakları Pleytli Elektrikli Çay Ocağı Kazanları
Büro Tipi Elektrikli Çay Ocakları Pleytli Elektrikli Çay Ocağı Kazanları

L TİPİ ÇAY KAZANLARI
L Tipi Statik Boyalı Çay Ocağı Kazanları Bakır İşlemeli L Tipi Çay Ocakları
L Tipi Statik Boyalı Çay Ocağı Kazanları Bakır İşlemeli L Tipi Çay Ocakları

ÇELİK ÇAY OCAĞI KAZANLARI
Paslanmaz Çelik Elektrikli Çay Kazanı Palsanmaz Çelik Doğalgazlı Çay Ocağı
Paslanmaz Çelik Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Çelik Doğalgazlı Çay Ocağı

 

Yukarıda çeşitli başlıklarda sınıflandırılmış modellerini gördüğünüz çay ocağı kazanları hakkında detaylı bilgiler aşağıdadır:

 1. Bakır Çay Kazanları: Yüzde 99 Amerikan tavlı bakır plaka ile kaplanmış bakır çay ocaklarında dış yüzey üzerine istenilen her tür resim, yazı, firma logosu ve benzeri işlemeler yapılmaktadır. Tecrübeli ve yetenekli bakır ustalarının el emeği olan bu işlemeler için ayrıca ücret talep edilmez. İş yerinize görsel zenginlik kazandıracak olan bakır çay ocağı kazanı modellerimiz her tür ihtiyaca göre tasarlanmış, doğalgazlı veya elektrikli çay ocakları gibi çeşitlere sahiptir.
 2. Statik Çay Ocağı: Kalitesi onaylanmış galvaniz metal üzerine elektrostatik boya püskürtülerek imal edilen statik çay ocakları, gerek ucuz çay kazanı fiyatları gerekse kullanışlılığı ve şık görüntüsü nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.
 3. Elektrikli Çay Ocağı Modelleri: Sadece elektrik enerjisiyle çalışan bu ürünlerimizin pleytli, büro tipi ve paslanmaz çelik elektrikli çay kazanı gibi çeşitleri mevcuttur. Elektrikli Çay Ocağı Kazanlarında LPG tüp veya doğal gaz düzeneği bulunmaz. Gaz kullanımının yasak olduğu iş yerleri için ideal ürünlerdir.
 4. L Tipi Çay Ocağı Kazanı: İş yerinizde çay ocağının kullanılacağı zemin dar olabilir. Üç demlikli bir çay kazanına ihtiyacınız vardır fakat alanınız dar olduğu için iki demlikli ürün kullanabiliyorsunuz. Sizi bu sıkıntıdan kurtarmak üzere tasarlanmış olan ergonomik bir üründür L Tipi Çay Kazanları. Kahveci ocağı öne alınmış ve arıtma cihazı da yan çevrilerek monte edilmiştir. Bu ürünlerimiz sayesinde hem ihtiyacınız olan ürüne kavuşmuş hem de yer sorunu yaşamamış olursunuz.
 5. Çelik Çay Ocağı Kazanları: Kendi içinde gazlı ve elektrikli, elektrikli ve doğalgazlı çay ocakları olarak üç çeşit olan çelik çay ocakları, şıklığı ve kullanışlı olmasının yanı sıra çok da uygun çay ocağı fiyatlarıyla dikkat çeken ürünlerimizdendir.
 • Ürünlerimizde genel olarak uyguladığımız kalite ve ucuzluk politikasının yanı sıra kampanyalı çay ocağı kazanları fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimizin her tür işhtiyacına bütçenizi sarsmadan karşılık vermekteyiz.
 • Sıfır ürünlerimizde yaptığımız kampanyaların dışında çay ocağı kazanları ikinci el modellerini de ürün yelpazemiz içerisinde bulabilirsiniz.
 • Kaliteli ve dayanıklı, aynı zamanda görsel estetik bakımından da zengin olan çay kazanlarımız arasında size göre bir model mutlaka bulacaksınız.
 • Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
Tercih Edilen Ürünler
Kumda Kahve Makinası

Kumda Kahve Makinası

 • Müşterilerinize son yıllarda yeniden moda haline gelen geleneksel kumda kahve keyfini yaşatmanız için imal ettiğimiz paslanmaz veya bakır kahve makinalarımız kullanımı kolay ve estetik görünümlüdür.
 • Elektrikle çalışan kumda kahve makinasının yanı sıra közde kahve makinesi gibi farklı seçeneklerimiz de mevcuttur.