Kaliteyi ucuza almak için...

Çay Makinaları

Statik Çay Kazanları Bakır Çay Kazanları
Statik Çay Kazanları Bakır Çay Kazanları
Özel Tam Otomatik Çay Makineleri - L Tipi Paslanmaz Çay Makinaları
Özel Tam Otomatik Çay Makineleri Paslanmaz Çay Makinaları
Büro Tipi Elektirkli Çay Makinesi İkili Çay Otomatı - 80 Bardaklık Çaymatik
Büro Tipi Elektirkli Çay Makinesi Çay OtomatıÇaymatik
Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Tip Doğalgazlı Çay Makinesi Paslanmaz
Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Tip Doğalgazlı Çay Makinesi Paslanmaz

 • Çay makinaları gündelik yaşantımızda olduğu gibi artık iş hayatımızda da her zaman göz önünde olan cihazların başında gelmekte. Bunun sebebi elbette ki asla vaz geçemediğimiz çay tutkumuz.
 • Günün yorgunluğunu atabilmenin en basit ve en ucuz yollarından biridir bir bardak demli ve lezzetli çay. Bu keyifli vakti bize kandıran da elbette ki çay makineleri olmaktadır.
 • Kullanıldığı alana göre birçok çay makinası çeşidi mevcuttur. Ürün yelpazemizde yerini alan bu çay makinesi çeşitleri hakkında kısaca bilgi verelim.

Çay Makinesi Modelleri:

 • Tam Otomatik Çay Kazanları: Aşağıda alt modellerinden bahsedeceğimiz bu tür çay makinaları A enerji sınıfına dahildir; termostat/ısı kontrol sistemi ve izolasyon, elektrik faturalarınızın yüksek gelmesini önler. Ayrıca bu ürünlerimiz otomatik su alıp kesme özelliğine de sahiptir. Sizi yormaz, kendi işini kendi yapar. Size sadece çay demlemek kalır.
  1. Bakır Çay Kazanları: Amerikan tavlı yüksek kalite bakır malzemeyle kaplıdır. Bakır üzerine resim yazı logo gibi çeşitli desenler işlenebilir. Çok şık ve iş yerinize estetik değer katacak bir üründür.
  2. Statik Çay Kazanları: Galvaniz sac üzerine elektrostatik fırın boya yapılarak üretilmektedir. En çok tercih edilen modellerimizdendir.
  3. Paslanmaz Çay Kazanları: 304 kalite paslanmaz çelik metalle kaplıdır. Şık bir görünümü vardır. Uzun ömürlüdür.
  4. Elektrikli Çay Kazanları: Pleytli ve Büro Tipi elektrikli çay makinesi gibi iki ayrı çeşidi vardır. Sadece elektrik enerjisiyle çalışır.
 • Çelik Çay Kazanları / Doğalgazlı veya Elektrikli Çay Makineleri: Diğer çay kazanı modellerinden farklı olarak flatör sistemi bulunmayan bu ürünlerin öne çıkan özelliği en ucuz çay makinesi modellerinden olmasıdır. Düşük bütçeli alışverişler için idealdir.
 • Çay Otomatları: Yerine göre Çaymatik adı da verilen bu kendi küçük işlevi büyük cihazlarımız bardak sayısına göre sınıflandırılmaktadır. 40, 60,…, 250 bardaklık çay otomatı modelleri mevcuttur.

Çay Makinesi Tavsiye:

 • Çay makinesi alırken dikkat edilecek en önemli husus ihtiyacın önceden belirlenmesidir. Aksi halde piyasada bulunan markalar arasında (tefal, arçelik çay makinesi, beko çay makinesi vs.) karar vermekte zorlanabilir ve cebinizden gereğinden fazla paranın çıkmasına neden olabilirsiniz.
 • Örneğin 120 bardaklık bir çay otomatı ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacakken mesela dört demlikli bir sanayi tipi çay makinesi alarak boşuna masraf edebilirsiniz. Ya da tam tersi, küçük bir makine alıp yetersiz gelince yenisini satın almak zorunda kalabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra iş yerinizdeki doğalgaz, LPG tüp ve elektrik kullanım şartlarını da bilmenizin çay makinesi alırken önemi olacaktır.
 • İhtiyacınızı belirledikten sonra yapmanız gereken en kolay iş bizi aramak olacaktır. Zira geniş ürün yelpazemizle aradığınız ürünü siz en uygun çay makinesi fiyatlarıyla birlikte ürün listemizde mutlaka bulacaksınız.
 • Şirket politikamız gereği kaliteli malzemeyle uzun ömürlü cihaz imalatı yapmakta, şıklığa olduğu kadar çay makineleri fiyatlarına da öncelik atfetmekteyiz.
 • Sizi mutlu edecek alternatif çözümlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.
 • Ayrıca çok çeşitli çay marinalarımıza ait çok daha fazla örnek model resim görmek için sayfalarımızda gezinmenizi tavsiye ederiz.
Tercih Edilen Ürünler
Kumda Kahve Makinası

Kumda Kahve Makinası

 • Müşterilerinize son yıllarda yeniden moda haline gelen geleneksel kumda kahve keyfini yaşatmanız için imal ettiğimiz paslanmaz veya bakır kahve makinalarımız kullanımı kolay ve estetik görünümlüdür.
 • Elektrikle çalışan kumda kahve makinasının yanı sıra közde kahve makinesi gibi farklı seçeneklerimiz de mevcuttur.

www.mslcaykazani.com