Kaliteyi ucuza almak için...

Bakır Çay Kazanı 3 Demlikli – Deniz ve Gemi Deseni

Üçlü Bakır Çay Kazanı - Deniz ve gemi desenli

İşlemeli Bakır Çay Kazanı

Bakır çay kazanları teknik kapasitesi, pratik kullanımı ve tam otomatik özelliklerinin yanı sıra kullanıldığı mekana kattığı estetik değerle ön plana çıkar. Üzerindeki özel desen işlemeleriyle sadece bir çay makinesi değil, başlı başına bir sanat eseri, bakır dekorasyon malzemesi yerine de geçer.

Bakır Çay Kazanı Özellileri

 1. Bakır çay kazanında dış kaplama tavlanmış ve işlemeli bakır plakadan imal edilir. Dış yüzey üzerine müşterilerimiz arzu ettikleri her tür motifi, yazıyı veya resmi sipariş verebilirler; bu hizmet ücretsiz olup bakır çay ocağı fiyatlarına aksettirilmez.
 2. Kaynamış su ihtiva eden iç kazan ise 304 kalite paslanmaz kromdur. Müşterilerimizin tercihine göre bakır malzemeden iç kazan imalatımız da mevcuttur.
 3. Demlik sayısıyla paralel olarak her boyutta bakır çay ocağı modellerimiz bulunur. 2,3,4,5 ya da 6 demlikli bakır çay ocağı kazanı gibi.
 4. Resimde gördüğünüz standart model doğal gazlı ve elektrikli çay kazanlarına bir örnektir. Sadece doğalgazlı çay kazanı veya sadece elektrikli bakır çay kazanı çeşitlerimiz de mevcuttur.
 5. Ürün yelpazemizde ayrıca, ters ocaklı veya L tipi işlemeli bakır çay kazanları da bulunmaktadır.

Çay Kazanı Genel Özellikler

 1. Çay kazanı, şamandırası sistemiyle kazandaki suyun miktarını kendisi otomatik ayarlar, şebekeden suyu kendisi çekerek kazanı doldurur.
 2. Isı kontrolü vardır: Çay makineniz içerisindeki su kaynadıkça enerjiyi keserek önemli miktarda tasarruf yapar.
 3. Ful otomatik çay ocağı kazanlarında, iç ve dış kazan arasındaki 5 cm’lik boşluk taş yünüyle doldurulur. Bu şekilde sağlanan ısı yalıtımıyla suyun soğuması geciktirilerek enerji tasarrufu sağlanır.
 4. Tek veya çift musluklu çay kazanı modelleri bulunur.

Bakır Çay Kazanı Fiyatları

 • Bakırın bir maden olarak pahalı olmasından ötürü bakır çay kazanı fiyatları boyalı veya paslanmaz modellere kıyasla daha yüksektir.
 • Netsan Çay Kazanları olarak bu farkı minimum seviyede tutmak için çeşitli kampanyalar ve alternatif ürün modelleriyle müşterilerimize çeşitli seçenekler sunmaktayız.
 • Bizi aradığınızda ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun model ve sizin için en ucuz çay kazanı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Siparişe göre fiyatlarda farklılık söz konusudur. Bakır çay ocağı satın almaya karar verdiyseniz mutlaka bizi aramalısınız.
Tercih Edilen Ürünler
Kumda Kahve Makinası

Kumda Kahve Makinası

 • Müşterilerinize son yıllarda yeniden moda haline gelen geleneksel kumda kahve keyfini yaşatmanız için imal ettiğimiz paslanmaz veya bakır kahve makinalarımız kullanımı kolay ve estetik görünümlüdür.
 • Elektrikle çalışan kumda kahve makinasının yanı sıra közde kahve makinesi gibi farklı seçeneklerimiz de mevcuttur.

www.mslcaykazani.com